Легкоатлети Харківщини посіли призові місця на Чемпіонаті України

З 13 по 16 лютого 2013 року в місті Суми проводився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні, чемпіонат України серед молоді у приміщенні та чемпіонат України з багатоборств. У змаганнях взяли участь збірні команди 25 областей України та міст Київ та Севастополь, - повідомляє офіційний сайт Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту ХОДА. За результатами змагань збірна команда Харківщини виборола перше місце, молоді легкоатлети Харьковскої області також стали першими у командному заліку, на чемпіонаті України з багатоборств харків’яни посіли третє місце.

Крім того, в особистому заліку спортсмени Харківської області вибороли наступні місця:
- Погребняк Наталя - перше місце на дистанції 60 метрів (0:7.31), та перше місце на дистанції 200 метрів (24.01 сек.)
- Полотіцина Анна - перше місце 60м з/б (0:8.19)
- Молчанова Вікторія - перше місце у стрибках в довжину (6.34м)