Харків’яни здобули винагороди чемпіонату Європи з плавання серед спортсменів з обмеженими можливостями

З 3 по 9 липня 2011 року у м. Берлін (Німеччина) відбувся чемпіонат Європи з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та з вадами зору. Кількість країн-учасниць – 41. За підсумками змагань національна збірна команда України виборола перше місце у загальнокомандному заліку, завоювавши 105 медалей, з яких – 41 золоту, 37 срібних, 27 бронзових.

У складі збірної команди України від Харківської області брали учать дев’ять спортсменів, які здобули 13 золотих, 9 срібних та 2 бронзові винагороди, загальна кількість – 24 медалі, а саме: