Харківська область посіла 2 місце у змаганнях з самбо за програмою V спортивних ігор України серед молоді з неолімпійських видів спорту

З 11 по 13 березня 2011 року у м. Луцьк на базі обласної СДЮШОР відбулися фінальні змагання з самбо за програмою V спортивних ігор України серед молоді з неолімпійських видів спорту. Харківська область посіла друге місце у загальнокомандному заліку, поступившись м. Києву. Третє місце посіла Волинська область. Харківські спортсмени вибороли 19 медалей: 2 золоті, 5 срібних та 12 бронзових. Володарями золотих медалей стали Анастасія Шевченко (вагова категорія 60 кг.) та Данило Ткачов (вагова категорія 74 кг, бойовий розділ).