В школі-інтернаті для дітей зі зниженим слухом відбулись спортивні змагання під гаслом «Рух, енергія та краса»

16 листопада в школі-інтернаті для дітей зі зниженим слухом відбулись спортивно-масові заходи під гаслом «Рух, енергія та краса». Організатором змагань став Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Учні 5-8 класів змагались в волейболі, шашках, дартс і естафетах. У волейболі перемогла команда 8 класу, в естафетах – 5 класу. У дартс перше місце серед хлопців отримав учень інтернату Дмитро Марченко, серед дівчат – Аня Андресевич. Абсолютним чемпіоном з шашок став Дмитро Невідомий, від дівчат перемогу здобула Вероніка Неминуща.
Переможці були нагороджені дипломами, медалями та кубками обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».