ОФИЦИАЛЬНЫЙ ВЕБ-САЙТХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ
ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ

У нас є звідки подавати електроенергію у звільнені громади, головне – відновити мережі. Олег Синєгубов

22 сентября 2022 | 12:52

У нас є звідки подавати електроенергію у звільнені громади, головне – відновити мережі. Олег Синєгубов

Першочергово у деокуповані населені пункти Харківщини буде відновлено електропостачання, бо від нього залежить робота водопостачання, каналізації, очисних споруд, банківської та медичної систем.

На цьому начальник Харківської ОВА наголосив в інтерв’ю виданню “Главком”

За його словами, населені пункти області, які було звільнено,мають різний ступінь руйнувань. Наприклад, у с. Коробочкине Чугуївського району майже не залишилось жодного вцілілого приватного будинку, все зруйновано. 

У передмісті Балаклії є райони, де будинки умовно цілі. У центрі міста зруйнована велика кількість будівель: немає світла, водопостачання, каналізації, телефонного і мобільного зв’язку, інтернету – абсолютно вся життєдіяльність паралізована. 

В Ізюмі зруйновано майже кожен будинок – багатоповерхівки, адміністративні будівлі, зокрема, історичні будівлі.

“Зараз на цих територіях працює велика кількість правоохоронців. У них декілька функцій, одна з них – переписати та зафіксувати абсолютно всіх людей, яким потрібна першочергова допомога: комусь медична, комусь евакуація, бо помешкання зруйновано”, - зазначив Олег Синєгубов. 

За даними начальника ОВА, в Ізюмі зараз перебуває приблизно 12 тис. людей. У Балаклії – від 6 до 8 тис. 

“Працюємо, щоб відновити найближчим часом критичну інфраструктуру. Завдання не з легких, тому що зруйновані майже всі мережі”, - підкреслив Олег Синєгубов. 

Крім того, зараз відключені від електроенергії Куп’янськ, Вовчанськ, Шевченкове. Там електрика була частково, а зараз відімкнена повністю, тому що йшла транзитом з рф. Наразі вирішується питання, щоб переключити ці населені пункти на українські потужності.

“Не можу сказати, що є такі критичні руйнування, щоб казати про якийсь колапс. У нас є звідки подавати електроенергію, головне – відновити мережі, підстанції та супутню інфраструктуру”, - відзначив начальник ХОВА.

Теги: синегубов

Версия для печати Поделиться:


Вверх