Ірина Попова здобула «срібло» та «бронзу» міжнародних рейтингових гонок з велоспорту МТБ

Змагання пройшли минулого тижня в турецькій провінції Сакар'я.

Про це повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА.

27 жовтня Ірина Попова стала бронзовою призеркою гонки другої категорії в олімпійському крос-кантрі.

Суперницю з Казахстану Аліну Саркулову харків'янка випередила на дві з половиною хвилини.

Перше та друге місця між собою розділили чеські велогонщиці Тереза Творужкова та Адела Голубова.

Бронзова медаль на цій гонці принесла вихованці Заслуженого тренера України Романа Коробова також 15 рейтингових очок.

31 жовтня в Сакар'ї на гонці першої категорії харків'янка змогла покращити свій результат та фінішувала другою. Випередити українку на півтори хвилини змогла Тереза Творужкова. Трете місце посіла Адела Голубова.

Так, Ірина Попова одержала на цій гонці 40 рейтингових очок.