Харків’яни здобули нагороди на чемпіонаті України з шашок

З 18 по 26 вересня у Дніпрі відбувся чемпіонат України з шашок-64, на якому харківські спортсмени завоювали 1 золоту, 2 срібні та 2 бронзові медалі.

В Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА повідомили, що у змаганнях серед чоловіків Владислав Мазур став чемпіоном у класичній грі. У 8-ми турах він набрав 13 очок. Так само було у Фелікса Шепеля з Дніпропетровської області, але за додатковими показниками харків’янин обійшов суперника.

У швидкій грі Владислав Мазур поступився Феліксу Шепелю одним балом і «золотом» чемпіонату, де набрав 12 очок і посів друге місце.

У змаганнях серед жінок харків’янка Юлія Макаренкова стала срібною призеркою в блискавичній грі. У семи турах вона набрала 12 очок та за додатковими показниками поступилася Олені Короткій з Дніпропетровської області, яка мала також 12 очок. Третє місце було за харківською спортсменкою Дар’єю Лобановою (10 очок).

У швидкій грі харків’янка Лідія Олексієнко посіла третє місце. «Золото» також здобула Олена Коротка.