Харківська бадмінтоністка здобула «бронзу» в Польші

Поліна Бугрова посіла третє місце в одиночній жіночій категорії на міжнародному турнірі з бадмінтону рівня International Series «Polish International 2021».

Змагання проходили з 23 по 26 вересня в польському місті Закопане.

Загалом у турнірі брали участь 20 українських спортсменів, але увійти до числа призерів вдалося лише Поліні. На шляху до медалі вона перемогла іншу харківську бадмінтоністку Марину Ільїнську з рахунком 21:18, 21:19, суперницю з Англії Фрею Редферн 21:18, 19:21, 21:17 та представницю Ірландії Рейчел Дарраг.

У півфіналі Поліна поступилася Самії Імад Фарукі з Індії з рахунком 15:21, 21:16, 12:21 та стала бронзовою призеркою. Перше місце посіла спортсменка з Сінгапуру.

Також Поліна Бугрова боролася за медалі в парній жіночій категорії разом з харків’янкою Яною Собко, але у другому раунді наші спортсменки поступилися француженкам Марго Ламберт і Анне Трен, які в підсумку стали переможницями турніру.