Максим Крипак здобув четверте золото Паралімпіади

2 вересня на Паралімпійських іграх в Токіо харківський плавець фінішував першим на дистанції 100 м на спині в класі S10.

Як зазначили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА, на фініші Максим Крипак показав результат 57.19 сек., який став новим світовим та паралімпійським рекордом на цій дистанції в класі S10.

Нагадаємо, попередній рекорд (57.24 секунд) також належить Максиму Крипаку, які він встановив на Паралімпіаді-2016.

Друге місце посів італійський плавець Стефано Раймонді, який відстав від Максима Крипака на 2.17 сек. Бронзову медаль здобув Флоран Мараіс з Франції (1:01.30).

Нині на рахунку Максима Крипака вже 4 золоті, а також 1 срібна та 1 бронзова медалі Паралімпіади в Токіо. Загалом харківські паралімпійці вже завоювали 6 золотих, 5 срібних та 5 бронзових медалей.