Мухаммед Алієв завоював «золото» Кубку України

З 14 по 17 серпня у Львові відбулись змагання серед чоловіків та жінок, присвячені 30-й річниці Незалежності України.

На Кубку України збірна Харківської області завоювала 1 золоту, 2 срібні та 4 бронзові медалі.

Переможцем національного Кубка в ваговій категорії до 86кг став харків’янин Мухаммед Алієв, який успішно провів п’ять поєдинків, а у фіналі переміг Алфеса Долідзе з Полтавської області.

Срібну медаль у ваговій категорії до 61кг здобув Каміль Керімов, поступившись у фіналі Ярославу Гурському з Івано-Франківської області.

Також срібним призером Кубка України став Дмитро Гаміловський. У фіналі вагової категорії до 125кг він поступився супернику із Сумської області Олександру Колдовському.

Бронзовими призерами стали: Олег Лебедєв, Олександр Євсєєнко та Денис Бороган.

У жіночій боротьбі харків’янка Олена Нікітінська завоювала «бронзу» у ваговій категорії до 65кг.

За підсумками національного Кубка буде сформовано збірну України на чемпіонат світу з вільної боротьби серед жінок та чоловіків, який наприкінці вересня відбудеться в Норвегії. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ОДА.