Марина Килипко вийшла у фінал Олімпіади

2 серпня у Токіо харківська легкоатлетка успішно пройшла кваліфікацію в стрибках з жердиною серед жінок.

На старті Марина з першої спроби взяла висоту 4.25 м. Потім з другої - 4.40 м та з третьої спроби змогла стрибнути на висоту 4.55 м. У своїй групі харків’янка посіла восьме місце та вийшла у фінал. Суперниці, які розташувалися вище, також стрибнули тільки на 4.55 м, але витратили на це менше спроб.

Україну в цій дисципліні легкої атлетики представляла також киянка Яна Гладійчук, але вона не змогла вийти у фінал, стрибнувши лише на 4.40 м.

Фінал жіночих стрибків з жердиною відбудеться 5 серпня. Початок - о 13:20 за київським часом.

В Управлінні у справах молоді та спорту ОДА нагадують, що 2 серпня харківські синхроністки Марта Федіна та Анастасія Савчук вийшли у фінал довільної програми дуетів, показавши у кваліфікації третій результат. 3 серпня Анастасія та Марта покажуть свою технічну програму. Початок змагань - о 13:30 за київським часом. Остаточно переможниці та призерки Олімпіади в дуетах визначаться 4 серпня після довільної програми.