Харківські велогонщики завоювали медалі в Чернівцях

3 та 4 липня відбулась серія національних змагань з велоспорту МТБ, на яких харків’яни отримали чотири медалі.

Як повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА, учасники з усієї країни змагалися за нагороди у веломарафоні та етапі чемпіонату з велосипедного шорт-треку в чотирьох вікових групах. За підсумками чемпіонатів харківські велогонщики здобули 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову медалі.

Зокрема, у змаганнях серед жінок на третьому етапі чемпіонату України з шорт-треку перемогу отримала Ірина Попова. Суперницю Ірину Слободян з Хмельницького підопічна Заслуженого тренера України Романа Коробова випередила на 18 секунд.

У цьому виді змагань харків’янин Єгор Волков посів друге місце серед юніорів, а Тихон Романченко став бронзовим призером серед юнаків.

Також Єгор Волков завоював срібну медаль на чемпіонаті України з марафону серед юніорів (23.5 км).