Юні легкоатлети Харківщини завоювали медалі на чемпіонаті України

На змаганнях у Львові збірна області завоювала сім нагород.

За інформацією Управління у справах молоді та спорту Харківської ОДА, участь у чемпіонаті взяли спортсмени 2004 року народження та молодші з 25 регіонів країни. Харківську область представляли 30 атлетів, які здобули 1 золоту, 3 срібні та 3 бронзові медалі.

Чемпіонкою України стала Альбіна Зайцева. У семиборстві харківська спортсменка набрала 4393 очка.

Срібними призерами стали Маргарита Бойко (біг на 100 м з бар’єрами та  біг на 200 м), а також Елізабет Оніпка (стрибки з жердиною).

Бронзові медалі здобули Євгенія Близнецова (біг на 100 м та біг на 200 м) і Валерій Сич (спортивна ходьба на 10000 метрів).

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла шосте місце, а перемогу одержали легкоатлети Києва.