Харків’яни завоювали медалі чемпіонату світу з важкої атлетики серед юніорів у Ташкенті

У ваговій категорії до 89кг Олег Ніколаєнко у ривку показав найкращий за суперників результат 158кг, які принесли йому «малу золоту» медаль.

У поштовху він підняв 181кг та посів шосте місце. У підсумку за сумою двоборства Олег Ніколаєнко з результатом 339кг став бронзовим призером чемпіонату.

Перше місце в цій ваговій посів румун Тудор Брату з результатом 346кг за сумою двоборства, а друге – росіянин Максим Могучев (341 кг).

Ще один харківський важкоатлет Максим Москвін у ваговій категорії до 81кг, піднявши у поштовху 177кг, отримав «мале срібло». У ривку він показав лише дев’ятий результат - 138кг, а у підсумку за сумою двоборства 315кг посів шосте місце. Перемогу в цій ваговій здобув Мухаммадкодір Тоштеміров з Узбекистану (343кг).

У змаганнях серед юніорок харків’янки Аліна Захарченко та Світлана Самуляк, які виступали в ваговій категорії до 59кг, посіли, відповідно, четверте та восьме місце.