Юні боксери завоювали 10 нагород чемпіонату України

На змаганнях у Білгород-Дністровському Одеської області збірна області посіла друге загальнокомандне місце.

Участь у чемпіонаті взяли 236 спортсменів 2007-2008 років народження з 24 регіонів країни, а за їх підсумками харківські боксери здобули 4 золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі.

Чемпіонами України стали Васіф Керімов, Дмитро Карабцов, Іван Безуглий, Анатолій Бегунов.

Срібні медалі завоювали Олександр Звєрєв, Володимир Соляник, Едуард Гусев, Михайло Кушніренко.

Бронзові нагороди здобули Назар Поваляєв та Данило Бутов.

Найкращим боксером чемпіонату визнаний Іван Безуглий, а приз за найкращий бій отримав Олександр Звєрєв.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла друге місце, поступившись лише господарям чемпіонату – боксерам Одеської області. Третє місце посіла збірна Донецької області.

За підсумками змагань буде складена збірна України, яка змагатиметься за медалі чемпіонату Європи серед юнаків та дівчат, який в серпні цього року відбудеться в Боснії і Герцеговині. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ОДА.