Харків’яни виграли чемпіонат України зі змішаних єдиноборств

Владислав Дубков став чемпіоном серед дорослих, а серед молоді золоту медаль виборов Кирило Соловйов.

У Харкові відбувся чемпіонат України зі змішаних єдиноборств серед дорослих та молоді, на якому спортсмени Харківської області завоювали 11 медалей.

Участь у змаганнях взяли 200 спортсменів з 19 областей України та Києва, а за його підсумками харківські бійці спільними зусиллями двох вікових категорій здобули 2 золоті, 4 срібні та 5 бронзових медалей.

Срібними призерами серед дорослих стали Олександр Пуляєв, В’ячеслав Іващук, Дмитро Алфьоров та Осман Мусаєв.

Бронзові медалі серед дорослих вибороли: Кирило Соловйов, Марк Зурабов та Микола Коваленко.

Ще дві «бронзи» завоювали в змаганнях серед молоді Ілля Лисяк та Валерія Гусакова.

Крім того, збірна Харківської області посіла перше загальнокомандне місце. Друге було за командою Дніпропетровської області, а третє - Волинської. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ОДА.