Харківські стрибуни у воду повернулися з медалями зі столиці

У Києві з 15 по 20 березня пройшов Кубок України зі стрибків у воду серед вікових груп «А» та «В», повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

На змаганнях збірна Харківської області завоювала 2 срібні та 2 бронзові медалі в категорії «А».

У заході взяли участь 97 спортсменів з 9 регіонів країни.

Срібними призерами стали Катерина Корнєєва (стрибки з трампліну 3 м) та Дмитро Качанов (стрибки з вишки).

Бронзові медалі вибороли: Тимур Халіман (вишка) та Поліна Синиця (трамплін 1 м).

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла четверте місце. Переможцями стали кияни, друге місце посіла збірна Луганської області, а третє – Миколаївської.

Попереду в більш юних спортсменів чемпіонат України зі стрибків у воду в категорії «С», який відбудеться з 12 по 16 квітня в Миколаєві.