Олександра Бартишева перемогла на Кубку України зі стендової стрільби

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

З 10 по 14 березня в місті Бровари Київської області відбувся Кубок України зі стендової стрільби пам`яті Заслуженого майстра спорту Дмитра Монакова, на якому збірна Харківської області здобула одну золоту та дві срібні медалі.

Участь у змаганнях взяли близько 90 спортсменів з восьми регіонів України, які розіграли медалі серед дорослих та юніорів. Харків’яни здобули три нагороди в особистій стрільбі серед юніорів і юніорок у дисципліні «Skeet» (круглий стенд).

Серед юніорок харків’янки поділили два перших місця. Олександра Бартишева стала переможницею  Кубка України, а Валерія Бартишева стала срібною призеркою. Третє місце посіла спортсменка з Києва.

У змаганнях серед юніорів Артем Ставицький посів друге місце, поступившись у фіналі Артему Рогулі з Києва. Бронзовим призером також став киянин.

Попереду у спортсменів чемпіонат України, який з 1 по 4 квітня відбудеться в Одесі.