Ірина Попова та Олександр Коняєв стали призерами перегонів у турецькій Аланії

У змаганнях з велоспорту МТБ в олімпійській дисципліні «крос-кантрі» серед жінок за участю 18 спортсменок з 8 країн світу Ірина Попова фінішувала другою.

Від переможниці змагань Рамони Форчіні зі Швейцарії харків’янка відстала на 3 хвилини, а бронзову призерку - росіянку Віру Медведєву обігнала на 1 хвилину. Срібна медаль також принесла Ірині 20 рейтингових очок.

Ще один вихованець Заслуженого тренера України Романа Коробова Олександр Коняєв у перегонах серед чоловіків серед 45 спортсменів з 10 країн посів третє місце. Випередити харківського гонщика змогли його партнер по збірній України Дмитро Титаренко з Хмельницької області, а також переможець змагань - росіянин Тимофій Іванов. Також Олександр Коняєв здобув 15 рейтингових очок. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА.