Харківські боксери здобули п’ять нагород на чемпіонаті України

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

Спортсмени Харківщини здобули п’ять нагород на чемпіонаті України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років, який відбувся в місті Чернівці. Чемпіоном України в ваговій категорії до 75кг став харківський боксер Богдан Толмачов. На шляху до золотої медалі він впевнено переміг чотирьох суперників, одного з них здолав достроково, а інших, у тому числі у фіналі - Івана Папакіна з Київської області, - з рахунком 5:0.

Бронзові медалі чемпіонату вибороли: Данило Катехін (вагова категорія - до 52кг), Роман Васютін (вагова категорія - до 81кг), Родіон Морозов (вагова категорія - до 91кг), Олена Іванісова (вагова категорія - до 48кг).

За результатами національної першості буде сформований склад збірної України, який представлятиме нашу країну на чемпіонаті Європи, проведення якого планується наприкінці травня цього року в Італії.