Харків’янин завоював «бронзу» Кубка світу з боротьби

Про це інформують в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

З 12 по 18 грудня в сербському Белграді проходить особистий Кубок світу з трьох стилів боротьби.

У боротьбі греко-римським стилем у вазі до 87 кг Семен Новіков переміг суперника з Польщі, але у чвертьфіналі поступився олімпійському чемпіону - росіянину Давиту Чакветадзе, який у підсумку став срібним призером Кубка.

Семен Новіков у боротьбі за третє місце здолав борця з Болгарії, а у «бронзовому фіналі» - призера чемпіонату світу та чемпіона Азіатських ігор - іранця Хоссейна Ахмада Нурі. Переможцем Кубка світу в цій ваговій категорії став Кирило Маскевич з Білорусі.

Ще один харківський борець греко-римського стилю Ясаф Зейналов зупинився в кроці від медалі у ваговій категорії до 77кг. Він переміг суперників з Румунії та Болгарії, але у півфіналі поступився угорцю Золтону Леваю. У поєдинку за «бронзу» Ясаф програв Александріну Гуту з Молдови.

Харків’янин Ярослав Фільчаков, який також є представником греко-римського стилю, боротиметься 14 грудня за бронзову медаль у ваговій категорії до 82кг.