Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Продовжується відбір проєктів на пітчинг кінофестивалю Kharkiv Meet Docs

Продовжується відбір проєктів на пітчинг кінофестивалю Kharkiv Meet Docs

Приймання заявок - до 1 жовтня 2020 року включно. Про результат відбору буде повідомлено 11 жовтня.

Пітчинг документальних повнометражних проєктів буде проведено у Харкові вже втретє.

«Зазвичай ми надавали перевагу концепціям фільмів, які висвітлюють культуру та побут східних областей України. Втім цього року пандемія коронавірусу та частковий вихід в онлайн (а значить, можливість подивитись фестивальне кіно на нашому сайті по всій Україні) змусили нас змінити фокус та розширити тематику проєктів, що будуть відібрані до пітчингу, – це будуть теми та проблеми, які хвилюють весь світ», - зазначають організатори.

Пітчингу передуватиме денний інтенсив від європейських та українських кіномитців, які щорічно продюсують декілька великих кіно- та телепроєктів. Воркшопи пройдуть у змішаному онлайн- та офлайн-форматі.

Учасників навчатимуть представляти свій проєкт за міжнародними стандартами за 10 хвилин перед великою глядацькою аудиторією. Окремі лекції будуть присвячені пошукам фінансування на виробництво стрічок.

До конкурсу приймаються проєкти повного документального метра (Україна або копродукція).

В останній день фестивалю 31 жовтня у Харкові учасники конкурсу представлять свої проєкти публіці, серед якої - представники українського та міжнародного кіновиробництва. Переможця конкурсу визначить високопрофесійне журі, яке вручить приз.

Щоб подати свій проєкт на третій пітчинг кінофестивалю Kharkiv Meet Docs, потрібно:

- заповнити аплікаційну форму

- прикріпити до аплікаційної форми синопсис фільму та творчу біографію режисера і продюсера в форматі Word.

Аплікаційна форма із зазначеною в неї інформацією відправляється на пошту оргкомітету та підлягає політиці конфіденційності фестивалю.

Оргкомітет фестивалю повідомить свою відповідь та всі деталі на вказану в аплікаційній формі електронну адресу до 11 жовтня включно.

Синопсис та творча біографія мають бути надіслані двома мовами – українською та англійською.

Усі потрібні додаткові матеріали повинні бути надіслані не пізніше 20 жовтня 2020 року.

Організатори запрошують учасників стати гостями фестивалю та беруть на себе кошти за проживання та залізничні/автобусні квитки та акредитацію на всі події індустріальної секції фестивалю.

Володіння англійською мовою є бажаним, оскільки частина воркшопів відбудеться англійською.