Харківські важкоатлетки здобули «золото» та «срібло» у Римі

У столиці Італії пройшов Кубок світу з важкої атлетики, про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Ірина Деха стала переможницею змагань у ваговій категорії до 76кг. У сумі двоборства вона підняла вагу 236кг та перевершила результат найближчої суперниці Патриції Штреніус зі Швеції, яка стала другою, на 2кг.

Крім того, на рахунку Ірини - «мала» золота медаль у ривку (106кг) та «мала» срібна - у поштовху (130кг).

Ще одна харківська важкоатлетка Каміла Конотоп, виступаючи у ваговій категорії до 55кг, змогла підняти в сумі двоборства 196кг та посіла в підсумку друге місце. При цьому в ривку її результат 90кг потягнув на «малу» срібну медаль, а у поштовху, піднявши 106 кг, Каміла була п'ятою.

Переможницею в цій ваговій категорії стала Хіділін Діас з Філіппін. На її рахунку - 212кг за сумою двоборства.

Ці змагання є одним з етапів рейтингового відбору до Олімпіади - 2020.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Ірина Деха та Каміла Конотоп також здобули золоту та срібну медалі на рейтинговому турнірі «Кубок Катару».