ОФИЦИАЛЬНЫЙ ВЕБ-САЙТХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ
ГОСУДАРСТВЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ

Розпорядження № 475 від 25.08.2010 "Про підготовку та проведення Великого Слобожанського ярмарку в 2010 році".

25 августа 2010 | 16:00

Про підготовку та проведення

Великого Слобожанського ярмарку в 2010 році


Відповідно до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2010 рік, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 17 червня 2010 року № 1703 - V, Плану заходів із відзначення Дня Харківської області, затвердженого головою обласної ради та головою облдержадміністрації, з метою забезпечення гідного рівня організації та проведення Великого Слобожанського ярмарку (далі - ярмарок) у 2010 році:

1. Визначити відповідальними за організацію і проведення основних заходів ярмарку та за основні види забезпечення ярмарку:

міжнародного економічного форуму "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи" 17 вересня 2010 року в місті Харкові - Головне управління зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації;

ярмарку за участю всіх районів області і міст обласного значення 18-19 вересня 2010 року в місті Краснограді Харківської області - Головне управління економіки Харківської облдержадміністрації та Головне управління агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації;

розроблення сценарію та проведення урочистого відкриття ярмарку і культурної програми під час проведення ярмарку - управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації;

створення ярмаркового містечка майстрів народної творчості -управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації;

проведення урочистого прийому на честь почесних гостей ярмарку та
робочого обіду зарубіжних делегацій - Головне управління
зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Харківської
облдержадміністрації, ВЕП "Держпром" та Красноградську
райдержадміністрацію;

проведення необхідного обсягу робіт щодо благоустрою та святкового оформлення міста Красноград - Красноградську райдержадміністрацію;

електропостачання торговельних шатрів та наметів - управління паливно-енергетичного комплексу Харківської облдержадміністрації та Красноградську райдержадміністрацію;

забезпечення пунктів харчування ярмарку та відвідувачів ярмарку питною водою - Красноградську райдержадміністрацію;

функціонування необхідної кількості біотуалетів на ярмарку - Красноградську райдержадміністрацію;

організацію медичного пункту та чергувань швидких допомог - Головне управління охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації та Красноградську райдержадміністрацію.

2. Рекомендувати Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України у Харківській області забезпечити під час проведення ярмарку у місті Краснограді регулювання транспортними потоками, відведення місць для автостоянок, охорону правопорядку та ярмаркових експозицій.

3. Головному управлінню зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації провести необхідну організаційну роботу щодо участі у ярмарку в місті Краснограді офіційних та бізнес делегацій, підприємств країн ближнього і дальнього зарубіжжя.

4. Райдержадміністраціям провести необхідну організаційну роботу щодо гідного представлення районів, участі підприємств районів в основних заходах ярмарку у місті Краснограді та здійснення на ярмарку торгівлі продукцією власного виробництва.

Рекомендувати виконавчим органам міських рад міст обласного значення, Харківській спілці споживчих товариств "Облспоживспілка" провести аналогічну роботу.

Інформацію щодо участі в зазначених заходах підприємств районів і міст області надати Головному управлінню економіки Харківської облдержадміністрації до 25 серпня 2010 року.

5. Управлінню у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації забезпечити проведення рекламно-інформаційної кампанії та висвітлення основних заходів ярмарку в засобах масової інформації.

6. Головному управлінню економіки Харківської облдержадміністрації визначити головного розпорядника проведення ярмарку в місті Краснограді у встановленому законодавством порядку.

7. Головному фінансовому управлінню Харківської облдержадміністрації забезпечити своєчасне перерахування Головному управлінню економіки Харківської облдержадміністрації, Головному управлінню зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації та управлінню культури і туризму Харківської облдержадміністрації коштів, передбачених на розроблення регіональних програм, презентаційні та виставкові заходи, спрямовані на забезпечення соціально-економічного розвитку територій.

8. Головному управлінню економіки Харківської облдержадміністрації про виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 10 жовтня 2010 року.

9. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Версия для печати Поделиться:


Вверх