ОФИЦИАЛЬНЫЙ ВЕБ-САЙТХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ
ГОСУДАРСТВЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ

Проект розпорядження голови обласної державної адміністрації "Про забезпечення організації та проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2016 році за рахунок коштів обласного бюджету".

07 сентября 2016 | 14:22

Проект розпорядження голови обласної державної адміністрації "Про забезпечення організації та проведення конкурсу  з визначення програм  (проектів, заходів),  розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається  фінансова підтримка у 2016 році за рахунок коштів обласного бюджету".

Опис програми (проекту, заходу), розробленої громадською організацією, для виконання (реалізації) якої надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету, та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу).

Заява про участь у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2016 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Фінансовий та підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використаних бюджетних коштів, спрямованих на реалізацію програми (проекту, заходу), розробленого громадською організацією, для виконання (реалізації) якої  надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2016 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Версия для печати Поделиться:


Вверх