Харківська обласна державна адміністрація

ОФИЦИАЛЬНЫЙ ВЕБ-САЙТХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ
ГОСУДАРСТВЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ

Информация об осуществление регуляторной деятельности

30 января 2018 | 10:50

Інформація

щодо здійснення державної регуляторної політики Харківською обласною державною адміністрацією та районними державними адміністраціями Харківської області в 2017 році

Протягом 2017 року в Харківській області проводилась робота щодо забезпечення виконання норм Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» за такими напрямами:

  • дотримання єдиного підходу до підготовки аналізу регуляторного впливу та до здійснення відстежень результативності регуляторних актів;
  • планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів;
  • забезпечення оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об′єднань, а також забезпечення умов для відкритого обговорення питань, пов′язаних з регуляторною діяльністю, за участі представників громадськості;
  • проведення заходів із відстеження результативності регуляторних актів;
  • перегляд діючих регуляторних актів;
  • недопущення прийняття регуляторних актів, які є непослідовними, не узгоджуються чи дублюють інші регуляторні акти;
  • здійснення оприлюднення інформації через офіційний сайт обласної державної адміністрації  про здійснення регуляторної діяльності.

Щокварталу протягом 2017 року обласною державною адміністрацією та районними державними адміністраціями здійснювався перегляд діючих регуляторних актів. Всього районними державними адміністраціями Харківської області переглянуто 7 регуляторних актів.

Протягом 2017 року обласною державною адміністрацією прийнято 1 регуляторний акт, районними державними адміністраціями Харківської області – 2 регуляторних акти.

Відстеження результативності регуляторних актів здійснювалось відповідно до затвердженого та оприлюдненого на офіційному сайті обласної державної адміністрації Плану-графіка проведення заходів із відстеження результативності прийнятих регуляторних актів обласної державної адміністрації на 2017 рік. За звітний період обласною державною адміністрацією підготовлено 6 звітів про відстеження результативності регуляторних актів, районними державними адміністраціями Харківської області – 38 звітів про відстеження результативності регуляторних актів.

Заходи щодо реалізації державної регуляторної політики включені до Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва  в Харківській області на 2016 – 2020 роки, яка затверджена рішенням Харківської обласної ради від 08.09.2016 № 245-VII, та направлені на вдосконалення правового регулювання підприємницької діяльності шляхом недопущення запровадження необґрунтованих та неефективних регулювань, які б могли призвести до погіршення умов провадження господарської діяльності.

 

 

Версия для печати Поделиться:


Вверх