Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Харкові відбудеться бізнес-семінар для молодих підприємців

У Харкові відбудеться бізнес-семінар для молодих підприємців

Бізнес-семінар програми «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху» на тему: «Управління персоналом: створення ефективної команди» заплановано на 29 лютого о 14:00.

Семінар підготовлено Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва спільно з ГО «ФОПРАЗОМUA» за сприянням Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської ОВА. Спікер – кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Української інженерно-педагогічної академії – Тетяна Обидєннова.

«Сучасні ринкові умови є динамічними і успішне підприємство потребує постійної адаптації, що робить важливим ефективне управління персоналом та командні взаємодії. Зростання глобальної конкуренції вимагає від компаній формування ефективних команд, які здатні працювати в різноманітних культурних та географічних умовах», – зазначають організатори.

Під час заходу учасники дізнаються про:

- особливості управління персоналом в сучасних умовах;

- мотивацію та психологічні аспекти в процесі створення ефективної команди;

- лідерство в команді, як гарантія успіху.

Також, спільно з «ФОПРАЗОМUA» буде організовано пряму трансляцію на ресурсі, під час якої учасники заходу матимуть можливість задавати свої питання.

Додаткова інформація за телефоном: 050 786 48 88.