Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря проммайданчика Товариства з обмеженою відповідальністю "Ветсинтез"

Товариство з обмеженою відповідальністю "Ветсинтез" (скорочена назва - ТОВ "Ветсинтез", ідентифікаційний код - 31061220), повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для діючого виробничого майданчика підприємства.

Юридична адреса суб'єкта господарювання: 61001, м. Харків, Слобідський р-н, вул. Смольна, 30; контактний номер телефону: +38(057)714-37-51; е-mail: info@vetsintez.com. Фактичне місце розташування виробничого майданчика ТОВ "Ветсинтез": 61075, м. Харків, Індустріальний р-н, вул. Луї Пастера, 2.

Метою отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для існуючого об’єкта є здійснення господарської діяльності, яка пов'язана з викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря, для забезпечення виконання вимог, передбачених нормативами екологічної безпеки у галузі охорони атмосферного повітря.

Згідно Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" № 2059-VIII від 23.05.2017 р. та Постанови № 1010 від 13.12.2017 р. діяльність виробничого майданчика "Ветсинтез" не підлягає оцінці впливу на довкілля. Основним видом діяльності проммайданчика є виготовлення ветеринарних препаратів, а також преміксів для кормів та корми для тварин ( в т.ч. сільськогосподарських тварин) та косметичної продукції.

До складу виробничого проммайданика входять наступні підрозділи : цех приготування ін'єкційних розчинів, цех виготовлення порошкоподібних препаратів, цех прероральних препаратів, технологічна лабораторія, хімічна лабораторія, бактеріологічна лабораторія, дільниця приготування мазей, складські приміщення, місце розташування дизельгенератора, гостьова стоянка автотранспорту. Технологічний процес виробництва препаратів складається з наступних операцій : приймання сировини, підготовка сировини та вхідних компонентів, змішування компонентів для отримання заданих рецептур, розчинення необхідних компонентів з лікувальними властивостями у воді для ін'єкцій за певних умов і співвідношенні з наступними операціями фільтрації й наповненням стерилізованих флаконів приготовленим розчином і укупорюванням, подальша перевірка їх якості в лабораторіях, фасування препаратів, маркування препаратів, передача на склад карантинного зберігання. Під час виробничих процесів використовується наступне технологічне обладнання : робочі столи для зважування сировини та компонентів, дозатор рідин, напівавтомат по розливу розчинів, реактори-апарати для приготування препаратів, ваги, вібросито, шнековий завантажувач, змішувач, фасувальні автомати, фасувальні машини, конвеєр, ампульно-запаячна машина, стерілізатор, автомат маркування, робочі місця упаковки продукції, ручні мийки, лабораторні витяжні шафи, хроматографи.

Опалення приміщеннь проммайданчика здійснюється за допомогою топкової, в якій розташовані твердопаливний котел "Retra 3М100" проектною потужністю 100 кВт. В якості резервних котлів використовуються два твердопаливних котла "ARS-100", проектною потужністю 99 кВт. Котли працюють на відходах деревини. В якості резервного електроживлення на території проммайданчика передбачений генератор дизельний "Saro" R6108IZLD потужністю 200 кВт, який працює на дизпаливі. Максимальні валові викиди таких забруднюючих речовин як азоту діоксид, вуглецю оксид, ангідрид сірчистий, недиференційований за складом пил (аерозоль), спирт етиловий, спирт ізопропіловий, масло мінеральне нафтове (веретенне, машинне, циліндрове і ін.), вініл хлористий, натрію карбонат (сода кальцинована), вуглеводні насичені С12-С19 (розчинник РПК-26611 і ін.) у перерахунку на сумарний органічний вуглець в атмосферне повітря від джерел викидів складатимуть 2,833 т/рік, а також гази парникового ефекту – 37,452 т/рік.

Проммайданчик не має виробництв або технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування. За ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря об'єкт відноситься до третьої групи. На підприємстві відсутні джерела викидів, з яких в атмосферне повітря надходять забруднюючі речовини від виробництв та технологічного устаткування, на які повинні впроваджуватися заходи щодо досягнення встановлених нормативів

граничнодопустимих викидів для найбільш поширених і небезпечних забруднюючих речовин (основні джерела), джерела викидів, що зазначені в документах, відносяться до інших джерел викидів. На період проведення робіт з обґрунтування обсягів викидів підприємства викиди забруднюючих речовин на підприємстві не перевищують встановлених законодавством нормативів. Аварійні та залпові викиди на проммайданчику відсутні. Перевищень ГДК забруднюючих речовин на межі житлової забудови не відбувається, тому негативного впливу на елементи навколишнього середовища данний майданчик не чинитиме і не вплине на санітарно-гігієнічну ситуацію в зоні постійного проживання населення.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами надаються у відповідності до Наказу Мінприроди від 27.06.2006 № 309. Для одержання додаткової інформації прохання звертатись на підприємство за телефоном +38(0522)30-10-30.

Скарги та пропозиції просимо надсилати протягом 30 календарних днів з дати публікації об'яви до Харківської обласної військової адміністрації за адресою : 61002, м. Харків, вул. Сумська, 64, тел.(057)7052153, E-mail: obladm@kharkivoda.gov.ua.