ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Першочергове зарахування до закладів вищої педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням в Харківській області.

15 червня 2022 | 14:47

Інформація про реалізацію права осіб на першочергове зарахування зо закладів вищої педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням в Харківській області у 2022 році.

Оголошення щодо організації та проведення у 2022 році конкурсу серед претендентів на укладення угод про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу

Прогнозована потреба у фахівцях з вищою освітою педагогічних спеціальностей у закладах освіти харківської області на період 2026 (2027) роки.

Інформація про реалізацію права осіб на першочергове зарахування зо закладів вищої педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням в Харківській області у 2021 році.

Прогнозована потреба у фахівцях з вищою освітою педагогічних спеціальностей у закладах освіти харківської області на період 2025 (2026) роки.

Оголошення щодо організації та проведення у 2021 році конкурсу серед претендентів на укладення угод про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу

Інформація про результати проведення Конкурсу серед претендентів на укладення угод про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу

Розпорядження № 616 від 09.12.2019 "Про затвердження Порядку та умов проведення конкурсу серед претендентів на укладення угод про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу".

Оголошення про проведення Конкурсу серед претендентів на укладення угод про відпраіцовання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу.

Прогнозована потреба у фахівцях з вищою освітою педагогічних спеціальностей у закладах освіти Харківської області на період 2024 (2025) роки.

Про реалізацію права осіб на першочергове зарахування до закладів вищої педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням в Харківській області.

Зведена прогнозована потреба у фахівцях з вищою освітою педагогічних спеціальностей у закладах освіти Харківської області на період 2023 (2024) роки.

Версія для друку Поділиться:


Вверх