ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Повідом про корупцію

18 січня 2021 | 11:10

Управління розвитку промисловості Харківської обласної державної адміністрації забезпечує конфіденційність інформації про осіб, які добросовісно повідомляють про порушення вимог антикорупційного законодавства.

В повідомленні про корупцію (інформація про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції») обов’язково слід зазначити: з ким пов’язана подія (орган державної влади), дата події, ПІБ працівника, в роботі якого вбачаються протиправні або корупційні дії, його посада та назва структурного підрозділу, суть проблеми, а також підкріпити відповідні докази.

Повідомлення про порушення антикорупційного законодавства також може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно).

Анонімне повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України.

Повідомити про корупційне правопорушення: 

E-mail: uprprom@kharkivoda.gov.ua, або за тел. (057) 705-14-51

Телефон працює:

понеділок – четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця – з 9.00 до 16.45.

Перерва з 13.00 до 13.45.

Субота, неділя – вихідні дні.

Відповідальна особа за роботу з питань запобігання та виявлення корупції в Управлінні:

заступник начальника відділу економічного аналізу, з питань управління персоналом та організаційно-контрольної роботи Управління розвитку промисловості Харківської обласної державної адміністрації ЯЛИНА Юлія Валентинівна».

Зразок повідомлення про корупцію.

Версія для друку Поділиться:


Вверх