ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

2019 рік

16 січня 2020 | 11:05

п/п

Найменування державного органу, структурного підрозділу державного органу, в якому проведено конкурс

Найменування посади, категорія

Інформація про дату оприлюднення оголошення на веб-сайті Нацдержслужби та облдержадміністрації

П.І.Б. переможця

Результати конкурсу

1.

Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу з питань спецперевірок та фармації,

категорія «В»

11.01.2019

Огризько Наталія Віталіївна

6,7 балів

2.

Департамент екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації

заступник директора Департаменту,

категорія «Б»

17.01.2019

Нерета Андрій Костянтинович

11,5 балів

3.

Харківська обласна державна адміністрація

заступник начальника організаційного відділу апарату,

категорія «Б»

25.01.2019

Заярна Тетяна Євгеніївна

22,75 бали

4.

Департамент масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації

начальник відділу зв'язків з засобами масової інформації управління інформаційної політики,

категорія «Б»

01.02.2019

Огородня Тетяна Іванівна

9,75 балів

5.

Департамент масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст інформаційно-аналітичного відділу управління інформаційної політики,

категорія «В»

01.02.2019

Ткаченко Владислав Михайлович,

переможець конкурсу

9,25 балів

Спасьонова Юлія Вікторівна,

друга за результатами конкурсу

7,5 балів

6.

Департамент масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст інформаційно-аналітичного відділу управління інформаційної політики,

категорія «В»

01.02.2019

Зінченко Сергій Валентинович

8,5 балів

7.

Юридичний департамент Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст-юрисконсульт відділу з вирішення судових спорів управління судової роботи та земельних питань,

категорія «В»

31.01.2019

Кандидати не пройшли конкурсний відбір

-

8.

Юридичний департамент Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст-юрисконсульт відділу з вирішення судових спорів управління судової роботи та земельних питань,

категорія «В»

31.01.2019

Кандидати не пройшли конкурсний відбір

-

9.

Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст

планово-фінансового відділу управління фінансового забезпечення,

категорія «В»

07.02.2019

Коротишева Кристина Вікторівна

6,6 балів

10.

Депаратмент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст-бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та планування діяльності,

категорія «В»

27.02.2019

Манойленко Наталія Станіславівна

8,6 балів

11.

Харківська обласна державна адміністрація

головний спеціаліст організаційного відділу апарату,

категорія «В»

28.02.2019

Лаврінець Юлія Олександрівна

14,6 бали

12.

Департамент оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу територіальної оборони управління оборонної та мобілізаційної роботи,

категорія «В»

01.03.2019

Мазаєв Аркадій Миколайович

11,4 бали

13.

Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації

начальник відділу контролю, діловодства та звернень громадян управління організаційно-аналітичного забезпечення,

категорія «Б»

07.03.2019

Валюх Аліна Віталіївна, 

переможець конкурсу

8,4 бали

Савін Віталій

Іванович,

другий за результатами конкурсу

6,6 бали

14.

Департамент охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст сектору управління персоналом,

категорія «В»

07.03.2019

Ковальов Ігор Миколайович

7,6 бали

15.

Депаратмент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу житлового господарства управління житлово-комунального господарства,

категорія «В»

21.03.2019

Рагулін Богдан Євгенійович

7,8 бали

16.

Департамент містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст  відділу охорони пам’яток  архітектури архітектурно-будівельного управління,

категорія «В»

08.05.2019

Конкурс не відбувся у зв'язку з відсутністю кандидатів

-

17.

Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації

провідний спеціаліст відділу контролю, діловодства та звернень громадян управління організаційно-аналітичного забезпечення,

категорія «В»

02.05.2019

Катвалян Елеонора Арменівна, 

переможець конкурсу

7,2 бали

Бабак Юлія Іванівна,

друга за результатами конкурсу

5,6 балів

18.

Сектор у справах релігій Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст сектору у справах релігій,

категорія «В»

07.05.2019

Конкурс не відбувся у зв'язку з відсутністю кандидатів

-

19.

Департамент масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст  відділу аналізу та моніторингу управління внутрішньої політики,

категорія «В» 

22.05.2019

Переможця конкурсу не визначено

-

20.

Юридичний департамент Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст-юрисконсульт відділу з майнових та земельних питань управління судової роботи та земельних питань,

категорія «В»

21.05.2019

Кандидати не пройшли конкурсний відбір

-

21.

Юридичний департамент Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст-юрисконсульт відділу з майнових та земельних питань управління судової роботи та земельних питань,

категорія «В»

21.05.2019

Кандидати не пройшли конкурсний відбір

-

22.

Департамент фінансів Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу фінансів соціального захисту населення,

категорія «В»

23.05.2019

Пражевська Світлана Вікторівна,

переможець конкурсу

8 балів

Лукашева Олена Едуардівна,

друга за результатами конкурсу

7,8 бала

23.

Управління розвитку промисловості 

Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст

  відділу галузевої  науки

та економічного аналізу,

 

категорія «В»

24.05.2019

Кандидат не пройшов конкурсний відбір

-

24.

Департамент охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу реформ та стратегічного розвитку управління медичної діяльності, реформ та стратегічного розвитку,

категорія «В»

31.05.2019

Гаврашенко Оксана Вікторівна

8,5 балів

25.

Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації

начальник відділу соціального захисту ветеранів та осіб з інвалідністю управління соціальних послуг та захисту осіб з інвалідністю,

категорія «Б»

10.06.2019

Середа Артем Вадимович

10,5 балів

26.

Департамент охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу медичної допомоги населенню управління медичної діяльності, реформ та стратегічного розвитку,

категорія «В»

20.06.2019

Подпрятова Ольга Леонідівна

8 балів

27.

Служба у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст

 сектору усиновлення, опіки, піклування, розвитку сімейних форм виховання,

 

категорія «В»

01.07.2019

Волков Денис Миколайович,

переможець конкурсу

9 балів

Губська Надія Анатоліївна,

друга за результатами конкурсу

8,5 балів

28.

Юридичний департамент Харківської обласної державної адміністрації

заступник директора  департаменту – начальник управління судової роботи та земельних питань,

категорія «Б»

11.07.2019

Конкурс не відбувся у зв'язку з відсутністю кандидатів

-

29.

Юридичний департамент Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст-юрисконсульт відділу правової роботи у галузі охорони здоров’я та житлово-комунального господарства управління правового забезпечення діяльності структурних підрозділів облдержадміністрації,

категорія «В»

11.07.2019

Конкурс не відбувся у зв'язку з відсутністю кандидатів

 

30.

Юридичний департамент Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст-юрисконсульт відділу правової роботи у галузі соціальних та фінансових питань управління правового забезпечення діяльності структурних підрозділів облдержадміністрації,

категорія «В»

11.07.2019

Конкурс не відбувся у зв'язку з відсутністю кандидатів

-

31.

Юридичний департамент Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст-юрисконсульт відділу правової роботи у галузі соціальних та фінансових питань управління правового забезпечення діяльності структурних підрозділів облдержадміністрації,

категорія «В»

11.07.2019

Конкурс не відбувся у зв'язку з відсутністю кандидатів

-

32.

Юридичний департамент Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст-юрисконсульт відділу з майнових та земельних питань управління судової роботи та земельних питань,

категорія «В»

11.07.2019

Кандидат не пройшов конкурсний відбір

-

33.

Юридичний департамент Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст-юрисконсульт відділу правової роботи у галузі соціальних та фінансових питань управління правового забезпечення діяльності структурних підрозділів облдержадміністрації,

категорія «В»

11.07.2019

Кандидат не пройшов конкурсний відбір

-

34.

Департамент містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації

завідувач сектору містобудівного кадастру управління містобудування,

категорія «Б»

07.08.2019

Гордієнко Наталія Євгенівна

10,5 балів

35.

Управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації

начальник відділу з енергоефективності, енергозбереження та альтернативних джерел енергії,

категорія «Б»

15.08.2019

Баранов Євгеній Олександрович,

переможець конкурсу

10,8 балів

Чернишов Костянтин Володимирович,

другий за результатами конкурсу

7,8 балів

36.

Харківська обласна державна адміністрація

головний спеціаліст організаційного відділу апарату обласної державної адміністрації,

категорія «В»

16.08.2019

Клубань Юлія Миколаївна

16,4 бали

37. Департамент капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації

заступник начальника виробничо-технічного відділу управління організації будівництва,

категорія «Б»

30.08.2019 Целік Олександр Петрович 10 балів
38. Юридичний департамент Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст-юрисконсульт відділу правової роботи у галузі соціальних та фінансових питань управління правового забезпечення діяльності структурних підрозділів облдержадміністрації,

категорія «В»

29.08.2019

Татаурова Катерина Юріївна,

переможець конкурсу

8,2 бали

Денисова Катерина Сергіївна,

друга за результатами конкурсу

7,2 бали
39. Департамент містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу охорони пам'яток архітектури архітектурно-будівельного управління,

категорія «В»

10.09.2019 Юсова Альона Олександрівна 7,5 балів
40. Департамент оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу територіальної оборони управління оборонної та мобілізаційної роботи,

категорія «В»

17.09.2019 Орябинська Олена Володимирівна 12,5 балів
41. Департамент містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст сектору містобудівного кадастру управління містобудування,

категорія «В»

23.09.2019 Телешек Ніна Олександрівна 6,6 бала
42. Департамент охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації

начальник відділу реформ та стратегічного розвитку управління медичної діяльності, реформ та стратегічного розвитку,

категорія «Б»

25.09.2019 Іванова Олена Леонідівна 15,4 бали
43. Харківська обласна державна адміністрація

головний спеціаліст відділу забезпечення міжнародної діяльності апарату,

категорія «В»

02.10.2019 Шиленко Микита Сергійович 12,75 бали
44. Харківська обласна державна адміністрація

заступник начальника відділу управління персоналом апарату,

категорія «Б»

24.10.2019 Бєляєва Ганна Геннадіївна 24 бали
45. Управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу з енергоефективності, енергозбереження та альтернативних джерел енергії,

категорія «В»

12.11.2019 Чернишов Костянтин Володимирович 8,4 балів
46. Управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст сектору управління персоналом, загальної та мобілізаційної роботи,

категорія «В»

13.11.2019 Тищенко Ірина Юріївна 8,4 балів
47. Департамент містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст сектору містобудівного кадастру управління містобудування,

категорія «В»

27.11.2019 Федорова Анна Юріївна 9,2 бала
48. Департамент економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу фінансового забезпечення (мобілізаційний напрям роботи),

категорія «В»

20.11.2019 Грошев Олександр Олександрович 6,67 балів
49. Департамент економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу транспортної інфраструктури
і зв’язку управління з питань розвитку транспортної інфраструктури, торгівлі
та фінансових ресурсів,

категорія «В»

03.12.2019 Кандидати не пройшли тестування -
50. Департамент містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу  планування та забудови  управління містобудування,

категорія «В»

06.12.2019 Карташова Юлія Олександрівна 8 балів
51. Харківська обласна державна адміністрація

керівник апарату обласної державної адміністрації,

категорія «Б»

28.12.2019 Шпиньов Леонід Юрійович 24,4 бали
52. Департамент екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст –юрисконсульт відділу бухгалтерського обліку, управління персоналом, адміністративного та правового забезпечення,

 категорія «В»

27.12.2019 Капшук Ілона Олексіївна 7 балів

 

 

 

Версія для друку Поділиться:


Вверх