ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

2018 рік

15 січня 2019 | 17:30

п/п

Найменування державного органу, структурного підрозділу державного органу, в якому проведено конкурс

Найменування посади, категорія

Інформація про дату оприлюднення оголошення на веб-сайті Нацдержслужби та облдержадміністрації

П.І.Б. переможця

Результати конкурсу

1.

Департамент економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу фінансових ресурсів
та з питань власності управління
з питань розвитку транспортної інфраструктури, торгівлі та фінансових ресурсів,

категорія «В»

02.01.2018

Харченко Олена Геннадіївна

11,71

2.

Юридичний департамент Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст-юрисконсульт відділу з майнових та земельних питань управління судової роботи та земельних питань,

категорія «В»

05.02.2018

Кандидати не пройшли конкурсний відбір

-

3.

Харківська обласна державна адміністрація

головний спеціаліст юридичного сектору апарату,

категорія «В»

12.02.2018

Вапняр Дмитро Федорович,

переможець конкурсу

10,1

Щербакова Катерина Ярославівна,

друга за результатами конкурсу

9,1

4.

Департамент економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу капітальних вкладень управління з питань розвитку транспортної інфраструктури, торгівлі та фінансових ресурсів,

категорія «В»

14.02.2018

Крот Тетяна Василівна,

переможець конкурсу

10,333

Лозова Олена Вікторівна,

друга за результатами конкурсу

9,167

5.

Департамент оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу територіальної оборони управління оборонної та мобілізаційної роботи,

категорія «В»

20.02.2018

Григоркевич Андрій Олегович

7,4

6.

Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу адресних соціальних виплат управління соціальних гарантій,

категорія «В»

06.03.2018

Дятло Юлія Петрівна,

переможець конкурсу

11,5

Кокошнікова Анастасія Ігорівна,

друга за результатами конкурсу

10,25

7.

Департамент фінансів Харківської обласної державної адміністрації

заступник начальника відділу фінансів місцевих органів влади та організаційного забезпечення управління фінансів місцевих органів влади, роботи з персоналом та організаційного забезпечення,

категорія "Б"

15.03.2018

Коваленко Наталія Вікторівна

18,3

8.

Департамент фінансів Харківської обласної державної адміністрації

перший заступник директора,

категорія "Б"

15.03.2018

Архипова Світлана Володимирівна

19,5

9.

Департамент оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст  відділу з питань додержання прав і свобод громадян управління по взаємодії з правоохоронними органами,

категорія «В»

21.03.2018

Кандидати не пройшли тестування

-

10.

Харківська обласна державна адміністрація

головний спеціаліст юридичного сектору апарату,

категорія «В»

21.03.2018

Тучак Віта Володимирівна, переможець конкурсу

10,2

Селезень Юліанна Вадимівна, друга за результатами конкурсу

9,6

11.

Харківська обласна державна адміністрація

головний спеціаліст відділу забезпечення міжнародної діяльності апарату,

категорія «В»

23.03.2018

Переможець не визначений

-

12.

Департамент економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу міжнародних зв’язків та європейської інтеграції управління  міжнародних відносин та розвитку підприємництва,

категорія «В»

06.04.2018

Карнаух Ольга Григорівна, переможець конкурсу

13

Іванов Євген Геннадійович, другий за результатами конкурсу

10

13.

Департамент фінансів Харківської обласної державної адміністрації

начальник відділу фінансів соціального захисту населення управління фінансів невиробничої сфери,

категорія «Б»

25.04.2018

Черваньова Альона Вікторівна

17,9 балів

14.

Департамент фінансів Харківської обласної державної адміністрації

заступник директора Департаменту - начальник бюджетного управління,

категорія «Б»

25.04.2018

Василенко Юлія Володимирівна

20 балів

15.

Департамент капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу експлуатаційного утримання автомобільних доріг та штучних споруд управління будівництва дорожнього комплексу,

категорія «В»

13.02.2018

Конкурс не відбувся, у звязку з відсутністю кандидатів

-

16.

Департамент капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу технічного контролю та нових технологій управління будівництва дорожнього комплексу,

категорія «В»

14.02.2018

Конкурс не відбувся, у звязку з відсутністю кандидатів

-

17.

Департамент капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст планового відділу управління будівництва дорожнього комплексу,

категорія «В»

16.02.2018

Конкурс не відбувся, у звязку з відсутністю кандидатів

-

18.

Юридичний департамент Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст-юрисконсульт відділу з майнових та земельних питань управління судової роботи та земельних питань,

категорія «В»

03.05.2018

Кандидати не пройшли конкурсний відбір

-

19.

Юридичний департамент Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст-юрисконсульт відділу з майнових та земельних питань управління судової роботи та земельних питань,

категорія «В»

03.05.2018

Кандидати не пройшли конкурсний відбір

-

20.

Департамент масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації

начальник відділу аналізу та моніторингу управління внутрішньої політики,

категорія «Б»

14.05.2018

Злобіна Олена Юріївна

8,5 балів

21.

Департамент масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації

начальник інформаційно-аналітичного відділу управління інформаційної політики,

категорія «Б»

18.05.2018

Нагорна Вікторія Олександрівна

8,6 балів

22.

Департамент капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації

начальник управління фінансових ресурсів,

категорія «Б»

01.06.2018

Лугар Олена Анатоліївна

8,0 балів

23.

Харківська обласна державна адміністрація

спеціаліст відділу роботи із зверненнями громадян апарату Харківської обласної державної адміністрації ,

категорія «В»

05.06.2018

Лічман Яна Юріївна

6,6 балів

24.

Департамент капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації

завідувач сектору управління персоналом,

категорія «Б»

08.06.2018

Діденко Вікторія Володимирівна

6,8 балів

25.

Департамент фінансів Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу доходів та економічного аналізу управління доходів,

категорія «В»

13.06.2018

Охрімчук Ярослав Євгеновича

5,7 балів

26.

Департамент фінансів Харківської обласної державної адміністрації

заступник начальника бюджетного управління - начальник відділу зведеного бюджету та міжбюджетних відносин,

категорія «Б»

13.06.2018

Сагура Ірина Сергіївна

13,6 балів

27.

Департамент масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу зв'язків з засобами масової інформації управління інформаційної політики,

категорія «В»

18.06.2018

Кіш Сергій Юрійович

8,75 балів

28.

Управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу газового комплексу та паливних ресурсів,

категорія «В»

15.06.2018

Кандидат не пройшов конкурсний відбір

-

29.

Департамент масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст інформаційно-аналітичного відділу управління інформаційної політики,

категорія «В»

22.06.2018

Мороз Лілія Анатоліївна

8 балів

30.

Департамент економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу міжнародних зв’язків
та європейської інтеграції управління  
міжнародних відносин та розвитку
підприємництва,

категорія «В»

05.07.2018

Савостьянов Костянтин Євгенович,

переможець конкурсу

9 балів

Гуріна Дар’я Ігорівна,

друга за результатами конкурсу

7,66 балів

31.

Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації

начальник відділу соціального захисту ветеранів та осіб з інвалідністю управління соціальних гарантій,

категорія «Б»

09.07.2018

Халімонова Олена Іванівна

6,25 балів

32.

Юридичний департамент Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст-юрисконсульт відділу з майнових та земельних питань управління судової роботи та земельних питань,

категорія «В»

11.07.2018

Кандидати не пройшли конкурсний відбір

-

33.

Управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу газового комплексу та паливних ресурсів,

категорія «В»

13.07.2018

Кандидат не пройшов конкурсний відбір

-

34.

Управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації

заступник начальника відділу газового комплексу та паливних ресурсів,

категорія «Б»

13.07.2018

Алієв Віктор Вікторович

11,6 балів

35.

Управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу електроенерге-тичного комплексу та економічного аналізу,

категорія «В»

13.07.2018

Поліщук Юлія Андріївна

9,2 бала

36.

Харівська обласна державна адміністрація

головний спеціаліст відділу забезпечення міжнародної діяльності апарату Харківської обласної державної адміністрації,

категорія «В»

17.07.2018

Гречко Данило Олегович,

переможець конкурсу

7,0 балів

Борисенко Тетяна Костянтинівна,

друга за результатами конкурсу

5,6 балів

37.

Служба у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу соціального захисту дитини,

категорія «В»

10.08.2018

Мойсеєнко Вячеслав Андрійович,

переможець конкурсу

8,5 балів

Пожарова Ганна Олександрівна,

друга за результатами конкурсу

4,75 балів

38.

Департамент капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації

начальник організаційно-аналітичного відділу управління фінансових ресурсів,

категорія «Б»

31.08.2018

Тараненко Оксана Сергіївна

6,5 балів

39.

Депаратмент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст сектору ліцензування та ком'ютерного забезпечення,

категорія «В»

18.09.2018

Гутовський Роман Володимирович

7,6 балів

40.

Управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу з енергоефективності, енергозбереження та альтернативних джерел енергії,

категорія «В»

01.10.2018

Пизюн Наталія Іванівна

7,6 балів

41.

Управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу газового комплексу та паливних ресурсів,

категорія «В»

02.10.2018

Макаренко Аліна Юріївна

7,8 балів

42.

Департамент оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу оборонної роботи управління оборонної та мобілізаційної робот,

категорія «В»

08.10.2018

Бєлан Дмитро Миколайович

11,6 балів

43.

Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації

завідувач сектору мобілізаційної та режимно-секретної роботи,

категорія «Б»

08.10.2018

Гаркавенко Ірина Адольфівна

23,9 балів

44.

Управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст сектору управління персоналом, загальної та мобілізаційної роботи,

категорія «В»

25.10.2018

Новорок Надія Володимирівна

7,4 бала

45.

Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу у справах сім'ї та по роботі з громадськістю управління організаційно-аналітичного забезпечення,

категорія «В»

23.10.2018

Іванова Наталія Анатоліївна,

переможець конкурсу

9,25 балів

Кокошнікова Анастасія Ігорівна,

друга за результатами конкурсу

7,75 балів

46.

Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації

заступник начальника Управління охорони здоров’я - начальник відділу з медичної діяльності,

категорія «Б»

29.10.2018

Куфтеріна Наталія Сергіївна

19,43 балів

47. Департамент з підвищення конкуренто-спроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації

директор Департаменту з підвищення конкуренто-спроможності регіону,

категорія «Б»

02.11.2018 Кривицька Надія Володимирівна 25,8 балів
48. Департамент капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації

заступник начальника фінансово-економічного відділу управління фінансових ресурсів,

категорія «Б»

29.10.2018 Грідасова Ася Ігорівна 9,6 балів
49. Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації

заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансового забезпечення,

категорія «Б»

05.11.2018 Конкурс не відбувся за відсутністю кандидатів -
50. Департамент містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст
архітектурно-будівельного відділу архітектурно-будівельного управління,

категорія «В»

14.11.2018 Сопова Світлана Миколаївна 8,8 балів
51. Департамент містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації

заступник начальника відділу охорони пам’яток архітектури архітектурно-будівельного управління,

категорія «Б»

22.11.2018 Коваль Інна Вікторівна 11,25 балів
52. Управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу газового комплексу та паливних ресурсів,

категорія «В»

28.11.2018 Сінякова Вікторія Миколаївна 7,6 бала
53. Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації

заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансового забезпечення,

категорія «Б»

05.12.2018 Конкурс не відбувся за відсутністю кандидатів -
54. Депаратмент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації завідувач сектору ліцензування та ком'ютерного забезпечення,

категорія «Б»

04.12.2018 Лавро Роман Юрійович 10 балів
55. Харківська обласна державна адміністрація

начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату обласної державної адміністрації,

категорія «Б»

14.12.2018 Коломієць Світлана Олексіївна 21,75 бали
56. Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу з питань спецперевірок та фармації,

категорія «В»

17.12.2018 Конкурс не відбувся за відсутністю кандидатів -
57. Департамент екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації

заступник директора Департаменту,

категорія «Б»

27.12.2018 Кандидат не пройшов тестування -

 

 

Версія для друку Поділиться:


Вверх