ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Оголошення про проведення засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

11 січня 2016 | 10:07

Відповідно до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196, та наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2015 №  80,  14 січня 2016 року за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 64, Мала зала Будинку рад, відбудеться шосте засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Додаткову інформацію щодо проведення засідання можливо отримати на сторінці Харківської області он-лайн платформи ДФРР Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України, за інтернет-адресою: http://dfrr.minregion.gov.ua/region?RID=90#

 

Версія для друку Поділиться:


Вверх