ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Оголошення про проведення другого засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР

21 липня 2015 | 12:40

Відповідно до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 році, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 №195, та наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2015 №80, 19 червня 2015 року за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 64, Мала зала Будинку рад, відбудеться друге засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.
 
Трансляція засідання регіональної комісії  відбуватиметься за Інтернет - адресою: https://www.youtube.com/watch?v=Uni9jimuGYY.
Версія для друку Поділиться:


Вверх