Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Регіональний форум економічного відновлення та розвитку. Шлях до перемоги

Відновлення та модернізація Харківського регіону - основні теми «Регіонального форуму економічного відновлення та розвитку. Шлях до перемоги»

21 червня 2023 року в м. Харків відбудеться Форум щодо відновлення економіки регіону «Регіональний форум економічного відновлення та розвитку. Шлях до перемоги». Ініціатором заходу виступила «Асоціація приватних роботодавців».

Серед цілей проведення Форуму - залучення уваги до проблем економічного відновлення регіону, ініціювання програм відновлення економіки місцевих громад, стимулювання залучення інвестицій, покращення регіонального бізнес-клімату, створення робочих місць та підвищення життєвого рівня населення області.

Основні теми обговорення: раннє відновлення; економіка; інвестиції; бізнес-клімат; Спільнота/Спільноти, місцеві громади.

У форумі приймуть участь представники членських бізнес-об’єднань (Європейська Бізнес Асоціація (Харківський офіс), Українська рада бізнесу, Kharkiv IT Cluster, Коаліція галузевих та бізнес-спільнот Харкова, Регіональна рада підприємців, Харківське регіональне відділення УСПП, Союз робітників сфери безпеки, Міжрегіональний Союз птахівників та кормовиробників України та інші), представники національних та регіональних органів влади, представники донорів та інші члени екосистеми ММСГІ.

Захід проводиться в рамках швейцарсько-українського проекту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань ММСП в Україні (II фаза)», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) спільно з Міністерством економіки України та за підтримки уряду Швейцарії.

https://docs.google.com/document/d/1uvAnhV4qlxIpMBiCSZk2s6PQZ0ks9oCL/mobilebasic