ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Оголошення конкурсу на визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Харківської області.

13 жовтня 2021 | 10:56

До уваги підприємств та організацій!

Управління транспорту Харківської обласної державної адміністрації

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації  забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Харківської області.

Об’єктом конкурсу є виконання функцій з підготовки матеріалів для проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в Харківській області, приймання документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником-переможцем конкурсу.

Умови проведення конкурсу затверджені розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 29.04.09 №249 «Про визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу» (зі змінами), зареєстровані в Головному управлінні юстиції у Харківській області 12 травня 2009 року за №20/1050 та опубліковані у газеті «Слобідський край» від 16 травня 2009 року і на офіційному web-сайті облдержадміністрації.

Документи для участі у конкурсі подаються за адресою: 61022, м.Харків, пл. Свободи, 5, Держпром, 3 під’їзд, поверх 4, Управління транспорту Харківської облдержадміністрації до 17 години 08 листопада 2021 року включно. Перелік документів для участі у конкурсі: заява за формою згідно з додатком 1 до Умов проведення конкурсу; завірена копія свідоцтва про державну реєстрацію підприємства (організацію); завірена копія Статуту (Положення) підприємства (організації); завірені копії документів, що підтверджують наявність фахівців у галузі автомобільного транспорту та їх освіту; завірені копії документів, що підтверджують наявність офісного приміщення, не менш ніж двох легкових автомобілів, комп’ютерної техніки, засобів зв’язку.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 15 листопада 2021 року. Початок засідання о 10 годині 30 хвилин за адресою: 61022, м.Харків, пл. Свободи, 5, Держпром, 3 під’їзд, поверх 4, Управління транспорту Харківської облдержадміністрації, зала засідань.

Версія для друку Поділиться:


Вверх