Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Оголошення конкурсу на визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Харківської області.

До уваги підприємств та організацій!

Управління транспорту Харківської обласної державної адміністрації

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації  забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Харківської області.

Об’єктом конкурсу є виконання функцій з підготовки матеріалів для проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в Харківській області, приймання документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником-переможцем конкурсу.

Умови проведення конкурсу затверджені розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 29.04.09 №249 «Про визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу» (зі змінами), зареєстровані в Головному управлінні юстиції у Харківській області 12 травня 2009 року за №20/1050 та опубліковані у газеті «Слобідський край» від 16 травня 2009 року і на офіційному web-сайті облдержадміністрації.

Документи для участі у конкурсі подаються за адресою: 61022, м.Харків, пл. Свободи, 5, Держпром, 3 під’їзд, поверх 4, Управління транспорту Харківської облдержадміністрації до 17 години 08 листопада 2021 року включно. Перелік документів для участі у конкурсі: заява за формою згідно з додатком 1 до Умов проведення конкурсу; завірена копія свідоцтва про державну реєстрацію підприємства (організацію); завірена копія Статуту (Положення) підприємства (організації); завірені копії документів, що підтверджують наявність фахівців у галузі автомобільного транспорту та їх освіту; завірені копії документів, що підтверджують наявність офісного приміщення, не менш ніж двох легкових автомобілів, комп’ютерної техніки, засобів зв’язку.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 15 листопада 2021 року. Початок засідання о 10 годині 30 хвилин за адресою: 61022, м.Харків, пл. Свободи, 5, Держпром, 3 під’їзд, поверх 4, Управління транспорту Харківської облдержадміністрації, зала засідань.