Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Звіт Харківського регіонального Комітету з економічних реформ за напрямом – дерегуляція та розвиток підприємницької діяльності

12.07.2013 на офіційному сайті Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва kharkіv.biz.ua відбулась інтернет-конференція на тему «Отримання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності».
На запитання підприємців в режимі on-line відповідав директор Харківського міського центру зайнятості Піженко Сергій Вікторович.
Всього під час конференції, яка тривала годину, фахівці відповіли на 14 запитань суб’єктів підприємницької діяльності Харківської області.
Інтернет-конференція, яку відвідало біля 250 користувачів мережі Інтернет, ще раз підтвердила зацікавленість підприємців до подібних заходів.
Підсумки проведення інтернет-конференції були розміщені на сайті ХРФПП в рубриці "Інтернет конференції" та у соцмережі Facebook.