ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У найтяжчі часи Харків довів, що він вартий того, щоб жити під синьо-жовтим стягом. Голова ХОДА

23 серпня 2019 | 09:45

23 серпня на Харківщині відзначають подвійне свято – День Державного Прапора України та День міста Харків. Святкові заходи розпочалися флешмобом на площі Конституції.

Участь у акції взяли жителі міста та районів області, діти, учасники й ветерани АТО та ООС, відомі харківські спортсмени й волонтери, а також керівництво ХОДА. Під час флешмобу, присвяченого державному символу, на площі Конституції склали з прапорів надпис «Харківщина вітає з Днем Державного Прапора України».

«День прапора та День міста ми відзначаємо одночасно за правом, тому що багато харків’ян – військових, волонтерів, діячів культури та спортсменів, науковців, промисловців, хліборобів, медиків - своїм трудом прославляли та прославляють велич українського прапора. І в найтяжчі часи саме Харків довів, що він вартий того, щоб жити під синьо-жовтим стягом, - сказала голова ХОДА Юлія Світлична. - Харків – це Україна. Ми кожного дня це доводимо – не тільки флешмобами, але й своєю працею».

Керівниця області відзначила, що святкові та урочисті заходи відбуватимуться протягом усього дня 23 серпня як у місті Харків, так і в районах області.

Більше фото

Фото

Теги: світлична флешмоб день прапора день харкова

Версія для друку Поділиться:


Вверх