ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА обговорили питання розподілу коштів субвенції для забезпечення житлом дітей-сиріт

22 серпня 2019 | 17:41

У ХОДА обговорили питання розподілу коштів субвенції для забезпечення житлом дітей-сиріт

Засідання відповідної комісії відбулося 22 серпня під керівництвом Михайла Черняка.

Заступник голови ХОДА, розпочинаючи захід, наголосив на тому, що рішення про визначення напрямів та об’єктів для розподілу коштів субвенції з державного бюджету повинно бути прийняте на обласному рівні до 1 вересня.

«Ми вже маємо досвід в освоюванні подібних субвенцій, тому зараз необхідно максимально правильно використати кошти», - сказав Михайло Черняк.

За інформацією директора Департаменту капітального будівництва ХОДА Сергія Жукова, на даний момент в облдержадміністрацію свої пропозиції щодо придбання житла для дітей-сиріт надали Дергачівський, Красноградський, Вовчанський райони та Мереф'янська міська рада.

«Усього маємо заявки на 5 будинків, адже Дергачівський район подав пропозицію на 2 будівлі, - зазначив Сергій Жуков. – Усі заявки повністю відповідають критеріям та мають необхідну документацію».

Більшість районів подало до обласної комісії пропозиції щодо виділення грошової компенсації, адже на території цих районів немає будинків, що відповідають критеріям. Під час засідання також обговорювалось питання першочерговості отримання коштів субвенції особами з інвалідністю, які мають право не лише на першочерговість отримання житла, а й збільшену площу будівлі.

Фото

Теги: черняк комісія субвенція

Версія для друку Поділиться:


Вверх