ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині працюватимуть 50 опорних шкіл

22 серпня 2019 | 11:17

Про готовність закладів освіти регіону до нового навчального року розповів заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев під час брифінгу 22 серпня.

«За підсумками минулого року в області було 44 опорні школи. Це один з найкращих показників в Україні. З 1 вересня таких закладів буде 50. Нові школи відкрились у Золочівській ОТГ, Лозівській міській ОТГ та Шевченківському районі.

«Очікуємо, що цього року до перших класів підуть 25,5 тисячі дітей. Це гарна цифра. Вони будуть навчатися за концепцією Нової української школи», - сказав Анатолій Бабічев.

Він також нагадав, що Харківщина - серед лідерів з підготовки 1-х класів до початку навчального року за стандартами Нової української школи. Зокрема, для перших класів закуплено майже 6 тисяч нових парт, 152 комплекти меблів і понад 900 одиниць комп’ютерного обладнання.

Також до нового навчального року в 200 навчальних закладах області були проведені капітальні ремонти – коштом усіх джерел фінансування.

За інформацією Анатолія Бабічева, цього року надійшли нові підручники для 2, 6 та 11 класів. Загалом забезпеченість підручниками складає 94%.

«Деякі школи вирішили перейти на українську мову навчання. Тому було підготовлено звернення до Міністерства освіти і науки України щодо забезпечення додатковою кількістю підручників саме українською мовою», - сказав Анатолій Бабічев.

Теги: бабічев брифінг навчальний рік підготовка

Версія для друку Поділиться:


Вверх