ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДБР розпочало розслідування незаконного вирубування лісу на Харківщині

19 серпня 2019 | 12:24

Про це повідомила заступниця директора Державного бюро розслідувань Ольга Варченко.

Кримінальне провадження за фактом масового вирубування лісу на території ДП «Жовтневий лісгосп» відкрито за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

«Йдеться про зловживання службовим становищем, вчинене службовими особами з корисливих мотивів чи в інтересах інших осіб, що призвело до тяжких наслідків, - повідомила Ольга Варченко. - Санкція цієї статті передбачає таке покарання: позбавлення волі строком від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Наразі ми проводимо низку слідчих дій у цьому кримінальному провадженні, аби притягнути винних до відповідальності».

За інформацією ДБР, слідчі встановили, що з вересня 2018-го по червень 2019 року службові особи лісових господарств Харківської області незаконно вирубали лісу на суму 23,8 мільйона гривень. Таку суму встановила судово-економічна експертиза, проведена за клопотанням Бюро. При цьому знищувалися найбільш цінні породи деревини – дуб, клен, ясен та інші.

Теги: ліс дбр розслідування

Версія для друку Поділиться:


Вверх