Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Бажаю всім займатися спортом та перемагати себе. Юлія Світлична

Бажаю всім займатися спортом та перемагати себе. Юлія Світлична

Голова ХОДА фінішувала на 34-му харківському марафоні «Визволення».

10 км Юлія Світлична подолала за 56 хвилин та 33 секунди й на фініші закликала всіх жителів Харківщини долучатися до спортивних подій.

«Коли займаєшся спортом, завжди відчуваєш радість. Особливо, коли назустріч біжать люди, підбадьорюють тебе, це надихає, і ти дійсно перемагаєш себе. Незрівнянна підтримка харків’ян надає сил. Бажаю всім займатися спортом, надихатися, перемагати себе та досягати тих цілей, яких ви прагнете. Зі спортом це обов’язково трапиться», - сказала Юлія Світлична.

Традиційний марафон «Визволення» присвячено Дню Незалежності України та Дню міста Харків. У змаганнях беруть участь любителі та професійні спортсмени. Їм запропоновано на вибір 4 різні дистанції: 3 км, 10 км, 21 км 097 м та повний марафон – 42 км 195 м. Окремий залік відкрито для учасників, що долають дистанції в 3 км та 21 км 097 м на роликових ковзанах. Участь у забігу можуть взяти всі бажаючі. Цього року зібралося близько 3000 любителів бігу. Старшому з учасників – 98 років,  а наймолодшому – близько трьох.

Більше фото