Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Юлія Світлична бере участь у 34-му марафоні «Визволення»

Юлія Світлична бере участь у 34-му марафоні «Визволення»

Спортивна акція стартувала о 8-й ранку 18 серпня на стадіоні «Динамо» в Харкові.

Традиційний марафон присвячено Дню Незалежності України та Дню міста Харків. У змаганнях беруть участь любителі та професійні спортсмени. Їм запропоновано на вибір 4 різні дистанції: 3 км, 10 км, 21 км 097 м та повний марафон – 42 км 195 м. Окремий залік відкрито для учасників, що долають дистанції в 3 км та 21 км 097 м на роликових ковзанах. Участь у забігу можуть взяти всі охочі. Цього року зібралося близько 3000 любителів бігу. Старшому з учасників – 98 років, а наймолодшому – близько трьох. Традиційно участь у спортивному заході бере голова ХОДА Юлія Світлична. Вона долає дистанцію 10 км.

«Я кожного року беру участь у марафоні «Визволення», доводячи, що на спорт завжди вистачає часу, якщо ти хочеш бути здоровим. Займатися спортом – це той шлях, який може тебе налаштувати на гарний настрій, позитив, енергію, на те, щоб випрацьовувати характер. Такий захід – це, звичайно, ще й можливість подивитися на тих, хто кожного дня загартовує власний характер та волю й досягає результату», - сказала Юлія Світлична.

Вона підкреслила, що сьогодні на Харківщині створюються всі умови для занять спортом, і можливості розвивати себе та бути здоровими є у всіх.

«Спортом сьогодні займатися просто – на це не потрібно багато грошей або багато часу, найголовніше – це бажання», - наголосила керівниця області.

Більше фото