ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині для перших класів закупили майже 6 тисяч сучасних учнівських парт

16 серпня 2019 | 13:50

Хід підготовки до нового навчального року обговорили під час селекторної наради, що пройшла під керівництвом заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева.

«Харківська область активно підтримує процес реформування, який відбувається в освіті, - зазначив Анатолій Бабічев. – До початку нового навчального року залишилось не так багато часу. Ми плідно попрацювали. Дуже добре в підготовчих заходах нас підтримали держава й обласний бюджет. Зокрема, на Харківську область була виділена державна субвенція в розмірі 280 млн грн – на Нову українську школу, предметні кабінети, спортивні майданчики, комп’ютерні класи, перепідготовку вчителів. Таких цифр ніколи не було. Були всі можливості, щоб підготуватися до нового навчального року».

У Департаменті науки та освіти ХОДА відзначили, що Нова українська школа в області запроваджується з 2018 року поетапно. Протягом навчального року - 2018/2019 у 1-х класах за новою концепцією навчалися 27186 дітей (у 2019/2020-му прогнозований прийом до перших класів - 25588 дітей).

«Так, для 721 першого класу шкіл області закуплені 5942 сучасні комплекти учнівських парт, 152 комплекти меблів (стіл + стілець) для вчителя, 1393 одиниці інших видів меблів, 915 одиниць комп’ютерного обладнання та 159429 одиниць дидактичних матеріалів», - зазначила директорка Департаменту науки і освіти ХОДА Лариса Карпова.

Новими засобами навчання, комп’ютерним обладнанням забезпечено 44 навчальних кабінети природничо-математичного напрямку. Також уже закупили україномовні дидактичні матеріали для 324 кабінетів природничо-математичних предметів. Оснащення кабінетів триває.

Коштом бюджетів усіх рівнів для шкіл придбали 626 персональних комп’ютерів, а до кінця поточного року планується придбати ще 862. До мережі Інтернет підключено всі заклади загальної середньої освіти.

Також заплановано придбати 20 шкільних автобусів, з них 12 автобусів, що обладнані спеціальними місцями для дітей з особливими освітніми потребами - за кошти державного, районних бюджетів та селищних рад. На сьогодні за кошти районних бюджетів 4-ма районами області та однією об’єднаною територіальною громадою придбано 6 шкільних автобусів.

У закладах освіти тривають капітальні та поточні ремонти.

Фото

Теги: бабічев селекторна нарада підготовка новий навчальний рік

Версія для друку Поділиться:


Вверх