Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У 2019-му відремонтували майже вдвічі більше доріг до шкіл, ніж торік

У 2019-му відремонтували майже вдвічі більше доріг до шкіл, ніж торік

На дорогах Харківської області тривають експлуатаційні роботи.

«У першу чергу ведуться роботи по шкільних маршрутах, - відзначив директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко. - У порівнянні з 2018 роком обсяг робіт, що проведені по шкільних маршрутах, становить 180%. У першу чергу – це роботи з ямкового ремонту, а також проводиться заміна знаків та нанесення розмітки».

На дорогах державного значення в області працює близько 25 бригад ремонтників.

«Виконуються роботи з ямкового ремонту, завершуються роботи з фарбування автопавільйонів на напрямку на Полтаву, проводяться роботи щодо прибирання ґрунту з-під бар’єрної огорожі, планування узбіччя, фарбування бар’єрної огорожі, нанесення розмітки, пішохідних переходів», - перерахував заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області з експлуатаційного утримання Михайло Богатир.

Серед напрямків, де працюють дорожники, - Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка (між селами Слобожанське та Андріївка); Сахновщина – Ізюм – КПП «Піски»; Наталине – Зачепилівка – Перещепине тощо.

Також дорожники продовжують готуватися до зими. Область уже отримала перші 40 вагонів солі, що закуплені на ДП «Артемсіль», та надала заявку на наступні 20 вагонів. Паралельно триває й заготівля піску.