Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На дорозі Мерефа - Лозова - Павлоград та об’їзній Лозової будують майданчики для вагових комплексів

16 серпня 2019 | 11:34

Про хід ремонтних робіт на дорогах області розповіли під час брифінгу 16 серпня.

Дорожники поінформували, що ремонти та будівництво в області наразі йдуть або за графіком, або навіть випереджаючи його. Так, трасу Мерефа - Лозова - Павлоград відновлюють уже за містом Лозова.

«Зараз роботи тривають поблизу селища Іванівка. На цьому тижні завершимо маркування дорожньої розмітки й з наступного вівторка почнемо наносити горизонтальну дорожню розмітку. Паралельно влаштовуються місця під встановлення дорожніх знаків», - розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області з експлуатаційного утримання Михайло Богатир.

Він також повідомив про те, що вже наступного тижня в районі села Таранівка заасфальтують майданчик, де розташується ваговий комплекс. Там проводитимуть зважування великогабаритного транспорту. Такий само майданчик збудують і біля нової місцевої дороги – об’їзної міста Лозова.

«Новий ваговий майданчик знаходитиметься на роздоріжжі доріг Харків - Мерефа – Лозова – Павлоград та нової об’їзної. Проєктні роботи та експертиза пройдені, на даний час уже оголошені тендерні процедури. 2 вересня матимемо переможця цих торгів та плануємо у вересні – жовтні побудувати перший в Україні майданчик під ваговий комплекс на дорогах місцевого значення», - повідомив директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко.

Він відзначив, що наразі на дорозі навколо Лозової вже влаштували щебеневу основу, наступного тижня розпочнеться вкладання ЩПС та цементу, а до початку осені планують завершити асфальтування.

«Після 1 вересня плануємо додаткові роботи: укладання лотків, бар’єрного огородження, знаків тощо», - сказав Ігор Турченко.

Тим часом поточні ремонти на дорогах місцевого значення в області виходять на фінішну пряму. З 89 об’єктів, які заплановано було відновити цього року, роботи завершили на 82-х. Коштом, зекономленим завдяки системі «Прозоро», до переліку додали ще 4 об’єкти.


Теги: ремонт дороги богатир турченко брифінг вагові комплекси лозова

Поділиться:Схожі новини