ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юні велосипедисти Харківщини перемогли на чемпіонаті України

15 серпня 2019 | 14:15

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

У Чернівцях відбулась серія національних змагань з велоспорту маунтенбайк -  чемпіонат України з багатоденних перегонів та чемпіонат з індивідуальних перегонів у гору, на яких харківські спортсмени завоювали 3 золоті та 4 бронзові нагороди.

У багатоденних перегонах, які включала чотири етапи – індивідуальні перегони на час, два етапи перегонів крос-кантрі та індивідуальні перегони в гору, харків’яни в особистому заліку здобули 2 золоті та 1 бронзову нагороди. Чемпіоном серед юнаків став Артур Константинов, а серед дівчат перемогла Анастасія Івко. У змаганнях серед чоловіків Ігор Скобєєв посів третє місце.

У командному заліку чемпіонату України з багатоденних перегонів збірна Харківської області посіла перші місце серед жінок та юнаків, другі – серед чоловіків та дівчат, а також третє - серед молодших дівчат.

На чемпіонаті України з індивідуальних перегонів у гору харківські велосипедисти завоювали 1 золоту та 3 бронзові медалі. Переможцем став Артур Константинов (юнаки), а бронзові нагороди здобули Олександр Курило (юніори), Єгор Волков (юнаки) та Анастасія Івко (дівчата).

Теги: спорт

Версія для друку Поділиться:


Вверх