ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Ярмарку слобожанського меду в Харкові представлена продукція понад 50 виробників

13 серпня 2019 | 15:09

Офіційне відкриття ярмарку відбудеться 14 серпня об 11:00. Але вже зараз у сквері біля Покровського монастиря на вулиці Університетська можна придбати продукцію бджолярів Харківщини.

Як розповів під час брифінгу 13 серпня заступник голови обласної спілки пасічників Олексій Олійник, ярмарок працює з 10 по 21 серпня з 9:00. Цього року його організаторами є обласна спілка пасічників за підтримки ХОДА.

«До участі в ярмарку запрошені всі бджолярі Харківської області. До них також приєднуються колеги з інших регіонів - Сумської, Кіровоградської областей. Також у заході беруть участь монастирі, які виробляють продукцію бджільництва. Зараз на ярмарку представляють продукцію понад 50 виробників, але їх кількість зростає», - розповів Олексій Олійник.

За його словами, кожен учасник ярмарку має паспорт пасіки та сертифікат на свою продукцію, так що відвідувачам майданчика не варто турбуватися про справжність меду, що купується.

На ярмарку представлені різні сорти меду. Ціни на нього зберігаються на рівні минулого року. Літр меду з соняшнику коштує в середньому 100 грн, з різнотрав'я - 120-150 грн, з акації - 200-300 грн.

Також на майданчику представлена ​​інша продукція бджільництва: медовуха, пилок, прополіс, маточне молочко та ін.

Програма ярмарку передбачає професійну дегустацію меду, за результатами якої будуть нагороджені кращі виробники.

«Також плануємо народну дегустацію медів та медовухи. Кращий виробник, на думку покупців, також буде відзначений нагородою», - зазначив Олексій Олійник.

Теги: ярмарок меду брифінг

Версія для друку Поділиться:


Вверх