Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У селищі Пісочин відбудеться Ярмарок здоров'я

У селищі Пісочин відбудеться Ярмарок здоров'я

Гостям заходу, що пройде 18 серпня у спорткомплексі мікрорайону «Мобіль», пропонуватимуть експрес-діагностику, консультації лікарів, дискусії щодо вакцинації та спортивні майстер-класи.

На переконання організаторів, цей ярмарок дасть можливість жителям громади ще раз звернути увагу на своє здоров'я, а також покращити комунікацію між громадою та медичними працівниками.

«Проведення подібних заходів дозволить підвищити інформованість населення щодо профілактики захворювань, необхідності вакцинації та здорового способу життя. Адже, як відомо, захворюванням легше запобігти, ніж їх лікувати», - підкреслює організаторка заходу, виконавча директорка ГС «Українсько-німецька медична асоціація» Вікторія Мілютіна. 

На ярмарку жителі громади зможуть поспілкуватися з сімейними лікарями, отримати консультації лікарів - вузьких спеціалістів (дієтолога, психолога, онколога, фтизіатра), пройти експрес-діагностику у виїзній амбулаторії (виміряти тиск, зробити аналіз крові та УЗД) та дізнатися більше про медичну реформу від експертів.

Крім того, кожний охочий зможе взяти участь у майстер-класах спортивно-оздоровчої та дихальної гімнастики, які проведуть досвідчені фахівці для різних вікових груп – від немовлят до людей похилого віку, а також навчитися надавати першу невідкладну допомогу.

«Ярмарок здоров'я» відкриється 18 серпня о 10:00 у фізкультурно-оздоровчому комплексі селища Пісочин (мікрорайон «Мобіль»,  вул. Соснова, 1Б) і триватиме до 15:00.

Програма:

10:30 – 11:00 - урочисте відкриття ярмарку. Вітальне слово почесних гостей та організаторів заходу;

11:05 – 11:10 - флешмоб «Ритм життя»; 

11:15 – 14:20 - майстер-класи, спілкування, діагностування від спеціалістів на локаціях\зонах «Майстерні здоров’я»;

11:15 – 11:30 - відкрите тренування від команди «Здорова нація - майбутнє України», лікувальна гімнастика для учасників ярмарку;

11:30 – 12:30 - відкрита розмова з провідним лікарем – педіатром Андрієм Пеньковим щодо проблеми вакцинації;

11:30 – 12:30 - сімейні змагання – веселі старти «Мамо, тато, я – здорова сім’я»;

12:30 – 14:30 - година дитячого дозвілля, спортивні змагання;

14:30 – 15:00 - круглий стіл/підбиття підсумків «Реформа починається з тебе» для учасників ярмарку (сімейні лікарі, фахівці, координатори проєкту). Вручення сертифікатів учасникам ярмарку.

Довідка. «Ярмарок здоров'я» - частина проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», що реалізується в рамках Програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини» та фінансується Європейським Союзом.

Проєкт реалізується Харківською обласною радою у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Агенція змін «Перспектива» та ГС «Українсько-німецька медична асоціація». 

Проєкт створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання мінігрантів для покращення медичних послуг та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.

Теги