Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Вадим Данієлян провів зустріч з представниками японської компанії «Марубені Корпорейшн»

Вадим Данієлян провів зустріч з представниками японської компанії «Марубені Корпорейшн»

Учасники зустрічі обговорили потенційні інвестиційні проєкти у сфері відновлювальної енергетики, біомаси та біогазу.

Вадим Данієлян зауважив, на Харківщини велика увага приділяється питанню модернізації енергетичної галузі. Розробляється регіональний план управління відходами, який, у тому числі, передбачає розвиток виробництва біогазу з біомаси.

«Безумовно, ми з ентузіазмом відгукнемося на ваші пропозиції в цій сфері, оскільки ви маєте гарний досвід виробництва обладнання для перероблення ТПВ. Крім того, ми будемо раді перейняти ваш досвід залучення інвестицій для реалізації проєктів у сфері енергетики», - зазначив Вадим Данієлян.

Що стосується виробництва біогазу, то Харківська область має свою специфіку: в районах немає великих населених пунктів, а отже й достатньої кількості сировини для реалізації масштабних проєктів у цій сфері. При цьому регіон зацікавлений у будівництві невеликих станцій перероблення.

Голова представництва «Марубені Корпорейшн» в Україні Акіяма Тецуо зазначив, що у компанії є подібні невеликі проєкти в Таїланді та Сінгапурі. Сторони домовилися вивчити можливість реалізації таких проєктів у Харківській області. Профільний департамент ХОДА надасть всю інформацію та техніко-економічне обґрунтування проєктів, які вже підготували.

Крім того, сторони обговорили перспективи співробітництва у сфері сонячної енергетики.

Акіяма Тецуо також висловив бажання взяти участь у традиційному міжнародному економічному форумі, якій проходить на Харківщині восени.

Директор Департаменту економіки та міжнародних відносин зазначив, що в цьому році на форумі працюватиме окрема панель, присвячена питанням промисловості та енергетики. І японську компанію будуть раді бачити серед учасників цієї дискусії.

Теги